The Dust S.A. (BST:0YF)
0.1890
+0.0010 (0.53%)
At close: May 14, 2026
-32.98% (1Y)
| Market Cap | 380.67K -52.4% |
| Revenue (ttm) | -60.75K +159.1% |
| Net Income | -565.86K |
| EPS | -0.28 |
| Shares Out | n/a |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 0 |
| Open | 0.1890 |
| Previous Close | 0.1880 |
| Day's Range | 0.1890 - 0.1890 |
| 52-Week Range | 0.1390 - 0.3240 |
| Beta | n/a |
| RSI | 50.66 |
| Earnings Date | May 15, 2026 |