S.C. Admet S.A. (BVB:ADMY)
17.60
0.00 (0.00%)
At close: May 27, 2026
102.30% (1Y)
| Market Cap | 9.26M |
| Revenue (ttm) | 473.74K +78.1% |
| Net Income | -644.66K |
| EPS | n/a |
| Shares Out | 525.96K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 6 |
| Open | 17.60 |
| Previous Close | 17.60 |
| Day's Range | 17.60 - 17.60 |
| 52-Week Range | 8.00 - 17.60 |
| Beta | -0.51 |
| Analysts | n/a |
| Price Target | n/a |
| Earnings Date | Apr 30, 2026 |