S.C. Comalex S.A. (BVB:COKG)
36.20
+0.40 (1.12%)
At close: Apr 20, 2026
28.37% (1Y)
| Market Cap | 20.63M |
| Revenue (ttm) | 698.69K +2.4% |
| Net Income | 46.10K +104.6% |
| EPS | 0.08 +104.6% |
| Shares Out | 569.79K |
| PE Ratio | 447.39 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 13 |
| Average Volume | 71 |
| Open | 36.20 |
| Previous Close | 35.80 |
| Day's Range | 36.20 - 36.20 |
| 52-Week Range | 21.60 - 46.80 |
| Beta | -1.39 |
| RSI | 52.73 |
| Earnings Date | May 12, 2026 |