The Yumy Candy Company Inc. (CSE:TYUM)
0.1000
-0.0050 (-4.76%)
May 11, 2026, 5:28 PM EST
-16.67% (1Y)
| Market Cap | 832.20K -93.1% |
| Revenue (ttm) | 102.83K -83.3% |
| Net Income | -583.65K |
| EPS | -0.07 |
| Shares Out | 8.32M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 16,500 |
| Average Volume | 8,024 |
| Open | 0.1050 |
| Previous Close | 0.1050 |
| Day's Range | 0.1000 - 0.1050 |
| 52-Week Range | 0.0400 - 0.2400 |
| Beta | 0.43 |
| RSI | 38.22 |
| Earnings Date | Jun 5, 2026 |