The New Meat Company AG (DUSE:9AUA)
0.0400
0.00 (0.00%)
At close: May 20, 2026
-55.56% (1Y)
| Market Cap | 10.00K -98.4% |
| Revenue (ttm) | 51.72K |
| Net Income | -272.52K |
| EPS | n/a |
| Shares Out | 250.00K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 4,965 |
| Open | 0.0400 |
| Previous Close | 0.0400 |
| Day's Range | 0.0400 - 0.0400 |
| 52-Week Range | 0.0230 - 0.0700 |
| Beta | 1.29 |
| RSI | 43.30 |
| Earnings Date | n/a |