The New Meat Company AG (DUSE:9AUA)
0.0400
0.00 (0.00%)
At close: May 20, 2026
The New Meat Company AG Market Cap
The New Meat Company AG has a market cap or net worth of €10 thousand as of May 21, 2026. Its market cap has decreased by -98.41% in one year.
Market Cap
10.00K
Enterprise Value
n/a
Revenue
51.72K
Ranking
n/a
PE Ratio
n/a
Stock Price
€0.04
Market Cap Chart
Since April 12, 2019, The New Meat Company AG's market cap has decreased from 600.00K to 10.00K, a decrease of -98.33%. That is a compound annual growth rate of -43.78%.
Market Cap History
| Date | Market Cap | % Change |
|---|---|---|
| May 20, 2026 | 10.00K | 14.29% |
| Dec 30, 2024 | 8.75K | -95.63% |
| Dec 29, 2023 | 200.00K | -72.97% |
| Dec 30, 2022 | 740.00K | -25.63% |
| Dec 30, 2021 | 995.00K | -22.87% |
| Dec 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Apr 12, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Market Capitalization
Market capitalization, also called net worth, is the total value of all of a company's outstanding shares. It is calculated by multiplying the stock price by the number of shares outstanding.
Formula: Market Cap = Stock Price * Shares Outstanding
Full DefinitionRelated Stocks
| Company | Market Cap |
|---|---|
| Calvert International AG | 1.26M |
| Arcandor AG | 1.23M |
| Commertunity AG | 1.00M |
| UPAC SE | 750.00K |
| Cogia AG | 602.00K |
| SCHNIGGE Capital Markets SE | 520.47K |
| fox e-mobility AG | 498.37K |
| Strategie Kapital AG | 462.50K |