Instant Group AG (FRA:CCB)
1.600
0.00 (0.00%)
Last updated: May 14, 2026, 6:16 PM CET
-27.27% (1Y)
| Market Cap | 960.00K -23.8% |
| Revenue (ttm) | 1.54M -42.4% |
| Net Income | 25.08K +98.8% |
| EPS | 0.08 |
| Shares Out | 600.00K |
| PE Ratio | 19.14 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 40 |
| Open | 1.600 |
| Previous Close | 1.600 |
| Day's Range | 1.600 - 1.600 |
| 52-Week Range | 1.600 - 2.700 |
| Beta | -0.06 |
| RSI | 20.23 |
| Earnings Date | n/a |