creditshelf Aktiengesellschaft (FRA:CSQ0)
0.6000
+0.3540 (143.90%)
Last updated: May 14, 2026, 8:11 AM CET
FRA:CSQ0 Market Cap
FRA:CSQ0 has a market cap or net worth of €343.41 thousand as of May 14, 2026. Its market cap has increased by 2,359.93% in one year.
Market Cap
343.41K
Enterprise Value
n/a
Revenue
5.23M
Ranking
n/a
PE Ratio
n/a
Stock Price
€0.60
Market Cap Chart
Since July 25, 2018, FRA:CSQ0's market cap has decreased from 106.97M to 343.41K, a decrease of -99.68%. That is a compound annual growth rate of -52.08%.
Market Cap History
| Date | Market Cap | % Change |
|---|---|---|
| May 13, 2026 | 343.41K | 12,199.64% |
| Dec 30, 2025 | 2.79K | -33.33% |
| Dec 30, 2024 | 4.19K | -99.93% |
| Dec 29, 2023 | 6.06M | -82.54% |
| Dec 30, 2022 | 34.70M | -28.38% |
| Dec 30, 2021 | 48.44M | -10.97% |
| Dec 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 28, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jul 25, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Market Capitalization
Market capitalization, also called net worth, is the total value of all of a company's outstanding shares. It is calculated by multiplying the stock price by the number of shares outstanding.
Formula: Market Cap = Stock Price * Shares Outstanding
Full DefinitionRelated Stocks
| Company | Market Cap |
|---|---|
| sdm SE | 532.23K |
| AdCapital AG | 487.96K |
| iQ International AG | 447.55K |
| Greiffenberger AG | 409.89K |
| co.don AG | 360.77K |
| CCS Abwicklungs AG | 334.61K |
| Paion AG | 313.88K |
| Sino-German United AG | 288.00K |