Epigenomics AG (FRA:ECX)
0.8700
-0.2200 (-20.18%)
May 14, 2026, 8:13 PM CET
-11.22% (1Y)
| Market Cap | 815.59K -7.0% |
| Revenue (ttm) | 24.00K |
| Net Income | -314.00K |
| EPS | -0.36 |
| Shares Out | 876.98K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 46 |
| Average Volume | 382 |
| Open | 0.9300 |
| Previous Close | 1.0900 |
| Day's Range | 0.8700 - 1.2500 |
| 52-Week Range | 0.5000 - 1.5900 |
| Beta | 0.98 |
| RSI | 55.40 |
| Earnings Date | May 29, 2026 |