Ming Le Sports AG (FRA:ML2)
0.0900
0.00 (0.00%)
Last updated: May 25, 2026, 9:07 AM CET
-91.43% (1Y)
| Market Cap | 277.06K -91.4% |
| Revenue (ttm) | 2.10K |
| Net Income | -321.76K |
| EPS | -0.10 |
| Shares Out | 3.08M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | 0.0900 |
| Previous Close | 0.0900 |
| Day's Range | 0.0900 - 0.0900 |
| 52-Week Range | 0.0005 - 1.2500 |
| Beta | 65.66 |
| RSI | 67.14 |
| Earnings Date | Jul 17, 2026 |