bioXXmed AG (FRA:T5O)
0.8200
+0.0300 (3.80%)
Last updated: May 12, 2026, 9:31 AM CET
-60.00% (1Y)
| Market Cap | 222.93K -66.9% |
| Revenue (ttm) | 20.49K +310.4% |
| Net Income | -890.91K |
| EPS | -3.28 |
| Shares Out | 271.87K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 78 |
| Open | 0.8200 |
| Previous Close | 0.7900 |
| Day's Range | 0.8200 - 0.8200 |
| 52-Week Range | 0.0050 - 2.7500 |
| Beta | 5.01 |
| RSI | 40.46 |
| Earnings Date | Jun 19, 2026 |