Smart Grids AG (HAM:BGZ)
0.2100
+0.0140 (7.14%)
At close: Apr 29, 2026
425.00% (1Y)
| Market Cap | 588.00K +775.0% |
| Revenue (ttm) | 15.13K -74.3% |
| Net Income | -195.85K |
| EPS | n/a |
| Shares Out | 2.80M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 1,400 |
| Open | 0.2100 |
| Previous Close | 0.1960 |
| Day's Range | 0.2100 - 0.2100 |
| 52-Week Range | 0.0025 - 0.4000 |
| Beta | -0.29 |
| RSI | 98.98 |
| Earnings Date | n/a |