Aldoro Resources Limited (ASX:ARN)
0.4200
-0.0150 (-3.45%)
May 27, 2026, 4:10 PM AEST
Aldoro Resources Revenue
Aldoro Resources had revenue of 40.98K AUD in the twelve months ending December 31, 2025. In the fiscal year ending June 30, 2025, Aldoro Resources had annual revenue of 40.98K.
Revenue
40.98K
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
2,417.59
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
99.07M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 40.98K | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 7.55K | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| MLG Oz | 562.67M |
| Mitchell Services | 199.80M |
| CuFe Ltd | 96.13M |
| Sunshine Metals | 650.37K |
| Dreadnought Resources | 270.15K |
| Argosy Minerals | 179.48K |
| Bellavista Resources | 162.66K |
| Anson Resources | -20.85K |