Cobalt Blue Holdings Limited (ASX:COB)
0.0910
-0.0040 (-4.21%)
May 14, 2026, 3:53 PM AEST
Cobalt Blue Holdings Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
53.75M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 75.00K | -158.00K | -67.81% |
| Jun 30, 2023 | 233.00K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 116.00K | -8.00K | -6.45% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Red Metal | 2.05M |
| Terramin Australia | 127.00K |
| Rapid Critical Metals | 61.45K |
| Jindalee Lithium | 32.08K |
| Eclipse Metals | 10.56K |
| Resource Minerals International | 704.00 |
| Australian Mines | -9.00K |