DGR Global Limited (ASX:DGR)
0.0340
+0.0010 (3.03%)
Apr 2, 2026, 12:04 PM AEST
DGR Global Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
9
Market Cap
35.49M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 164.67K | -291.66K | -63.91% |
| Jun 30, 2023 | 456.32K | -304.82K | -40.05% |
| Jun 30, 2022 | 761.14K | -678.86K | -47.14% |
| Jun 30, 2021 | 1.44M | -156.00K | -9.77% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Liberty Metals | 415.35K |
| Castile Resources | 239.96K |
| Volt Resources | 92.99K |
| Legacy Minerals Holdings | 71.65K |
| Patagonia Lithium | 13.44K |
| BMG Resources | 7.13K |
| Australian Mines | -9.00K |
| Anax Metals | -74.49K |