Marmota Limited (ASX:MEU)
0.1100
0.00 (0.00%)
May 12, 2026, 3:59 PM AEST
Marmota Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
5
Market Cap
142.06M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 2.87K | 956.00 | 49.84% |
| Jun 30, 2022 | 1.92K | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Ardea Resources | 3.98M |
| Zeotech | 1.24M |
| Cygnus Metals | 592.40K |
| Energy Transition Minerals | 587.00K |
| Peel Mining | 546.54K |
| Talga Group | 151.88K |
| Resolution Minerals | 95.21K |
| Quantum Graphite | 57.22K |