Moho Resources Limited (ASX:MOH)
0.0110
+0.0010 (10.00%)
May 26, 2026, 4:10 PM AEST
Moho Resources Revenue
Moho Resources had revenue of 32.94K AUD in the twelve months ending December 31, 2025. In the fiscal year ending June 30, 2025, Moho Resources had annual revenue of 32.94K.
Revenue
32.94K
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
350.89
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
11.56M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 32.94K | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 10.00K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Alvo Minerals | 176.04K |
| TechGen Metals | 44.74K |
| Peako | 36.27K |
| Orange Minerals NL | 33.57K |
| Bindi Metals | 9.55K |
| Rincon Resources | 5.63K |
| Gibb River Diamonds | 743.00 |
| LCL Resources | 84.00 |