Comcereal SA Slobozia (BVB:COCB)
2.000
0.00 (0.00%)
At close: Mar 30, 2026
Comcereal SA Slobozia Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
1
Market Cap
1.68M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | - | - | - |
| Dec 31, 2024 | - | - | - |
| Jan 1, 2024 | 29.00K | - | - |
| Jan 1, 2023 | - | - | - |
| Jan 1, 2022 | - | - | - |
| Jan 1, 2021 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jan 1, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jan 1, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jan 1, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jan 1, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| SC Comrep | 23.96M |
| S.C. Electroaparataj | 11.28M |
| S.C. Electroconstructia Elco Alba Iulia | 10.17M |
| Adiss | 8.39M |
| S.C. Institutul de Cercetari în Transporturi - Incertrans | 7.64M |
| Comat S.A. Giurgiu | 329.18K |
| SC Compania Energopetrol | 198.73K |
| S.C. Constructii Feroviare Craiova | 82.40K |