Anonymous Intelligence Company Inc. (CSE:ANON)
0.1600
0.00 (0.00%)
May 21, 2026, 12:54 PM EST
CSE:ANON Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
5.41M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Sep 30, 2025 | - | - | - |
| Sep 30, 2024 | - | - | - |
| Sep 30, 2023 | - | - | - |
| Sep 30, 2022 | - | - | - |
| Sep 30, 2021 | - | - | - |
| Sep 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Sep 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Sep 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Sep 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Sep 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Route1 | 11.85M |
| Boardwalktech Software | 5.23M |
| Reklaim | 4.99M |
| ICEsoft Technologies Canada | 2.05M |
| Secure Blockchain Development | 746.13K |
| RevoluGROUP Canada | 504.62K |
| SonicStrategy | 488.26K |
| Agereh Technologies | 69.77K |
Anonymous Intelligence Company News
- 16 days ago - ANON Announces Adoption of Semi-Annual Financial Reporting - TheNewswire
- 21 days ago - Anonymous Intelligence Company Inc. Provides Corporate Updatev - TheNewswire
- 5 weeks ago - Anon Announces Grant Of Equity Awards - TheNewswire
- 4 months ago - Anon Announces Grant of Equity Awards - TheNewswire
- 5 months ago - ANON Signs LOI to Acquire up to 100 Crypto Mining Rigs - TheNewswire
- 6 months ago - Anon Signs Non-Binding Letter of Intent with Arkhive Technologies to Acquire 30% Strategic Interest - TheNewswire
- 6 months ago - Anonymous Announces Closing Of Life Offering - TheNewswire
- 6 months ago - Anonymous Announces Further Extension and Increase to Life Offering - TheNewswire