TC Unterhaltungselektronik AG (FRA:TCU)
0.0330
+0.0010 (3.12%)
Last updated: May 26, 2026, 8:03 AM CET
-34.00% (1Y)
| Market Cap | 149.44K +134.0% |
| Revenue (ttm) | 554.20K +53.8% |
| Net Income | 112.95K +422.7% |
| EPS | 0.09 +422.7% |
| Shares Out | 1.28M |
| PE Ratio | 1.32 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 577 |
| Open | 0.0330 |
| Previous Close | 0.0320 |
| Day's Range | 0.0330 - 0.0330 |
| 52-Week Range | 0.0005 - 0.9800 |
| Beta | 3.15 |
| RSI | 58.77 |
| Earnings Date | Apr 30, 2026 |