Cobalt Blue Holdings Limited (ASX:COB)
0.0770
+0.0020 (2.67%)
Apr 2, 2026, 4:10 PM AEST
Cobalt Blue Holdings Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
44.96M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 75.00K | -158.00K | -67.81% |
| Jun 30, 2023 | 233.00K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 116.00K | -8.00K | -6.45% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Image Resources NL | 22.05M |
| King River Resources | 18.63M |
| Venus Metals Corporation | 310.59K |
| Iron Bear Resources | 8.54K |
| Rapid Critical Metals | 1.81K |
| DeSoto Resources | 1.25K |
| Lefroy Exploration | -17.00K |
| Lachlan Star | -27.09K |