Lefroy Exploration Limited (ASX:LEX)
0.2000
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 3:59 PM AEST
Lefroy Exploration Revenue
In the fiscal year ending June 30, 2025, Lefroy Exploration had annual revenue of 1,000.00 AUD.
Revenue
1,000.00
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
48.15M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 1,000.00 | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | 10.00K | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Image Resources NL | 80.73M |
| Venus Metals Corporation | 310.59K |
| Rapid Critical Metals | 61.45K |
| Black Canyon | 60.46K |
| Jindalee Lithium | 32.08K |
| Nordic Resources | 10.86K |
| Iron Bear Resources | 8.54K |
| Andromeda Metals | -229.45K |