Loyal Metals Limited (ASX:LLM)
0.2675
-0.0025 (-0.93%)
Apr 2, 2026, 1:16 PM AEST
Loyal Metals Revenue
In the year 2025, Loyal Metals had annual revenue of 349.00K AUD, down -35.01%.
Revenue
349.00K
Revenue Growth
-56.59%
P/S Ratio
115.17
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
40.19M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | 349.00K | -188.00K | -35.01% |
| Dec 31, 2024 | 537.00K | 474.00K | 752.38% |
| Dec 31, 2023 | 63.00K | -7.00K | -10.00% |
| Dec 31, 2022 | 70.00K | - | - |
| Dec 31, 2021 | - | - | - |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Mount Ridley Mines | 445.50K |
| Zenith Minerals | 293.00K |
| Carnavale Resources | 178.43K |
| VRX Silica | 129.95K |
| Legacy Minerals Holdings | 71.65K |
| Auris Minerals | 44.00K |
| Power Minerals | 23.04K |
| Patagonia Lithium | 13.44K |