Loyal Metals Limited (ASX:LLM)
0.4250
0.00 (0.00%)
May 14, 2026, 4:10 PM AEST
Loyal Metals Revenue
In the year 2025, Loyal Metals had annual revenue of 244.00K AUD with 258.82% growth. Loyal Metals had revenue of 244.00K in the half year ending December 31, 2025, with 287.30% growth.
Revenue
244.00K
Revenue Growth
+258.82%
P/S Ratio
261.72
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
63.86M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | 244.00K | 176.00K | 258.82% |
| Dec 31, 2024 | 68.00K | 5.00K | 7.94% |
| Dec 31, 2023 | 63.00K | -7.00K | -10.00% |
| Dec 31, 2022 | 70.00K | - | - |
| Dec 31, 2021 | - | - | - |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Mastermyne Group | 206.15M |
| CZR Resources | 65.17M |
| Legacy Iron Ore | 56.16M |
| Red Metal | 2.05M |
| AusQuest | 548.41K |
| Mithril Silver and Gold | 387.79K |
| Toro Energy | 100.00K |
| Black Canyon | 60.46K |