Orbminco Limited (ASX:OB1)
0.0140
0.00 (0.00%)
Mar 31, 2026, 4:10 PM AEST
Orbminco Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
4.97M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 671.00 | -2.27K | -77.21% |
| Jun 30, 2022 | 2.94K | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Desert Metals | 119.42K |
| Sabre Resources | 39.76K |
| Helix Resources | 35.95K |
| Pinnacle Minerals | 24.42K |
| Oakajee Corporation | 8.25K |
| Miramar Resources | 649.00 |
| Barys Resources | -8.15K |
| Parabellum Resources | -12.04K |