Parabellum Resources Limited (ASX:PBL)
0.0940
0.00 (0.00%)
Jan 28, 2026, 12:12 PM AEST
Parabellum Resources Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
4.73M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 750.00 | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Cullen Resources | 1.66M |
| Stelar Metals | 214.92K |
| Orbminco | 139.75K |
| Desert Metals | 119.42K |
| Sabre Resources | 39.76K |
| Oakajee Corporation | 8.25K |
| Golden Mile Resources | -4.29K |
| C29 Metals | -14.59K |