Vidac Pharma Holding Plc (ETR:T9G)
0.5400
-0.0120 (-2.17%)
Last updated: May 25, 2026, 2:31 PM CET
Vidac Pharma Holding Market Cap
Vidac Pharma Holding has a market cap or net worth of €27.77 million as of May 22, 2026.
Market Cap
27.77M
Enterprise Value
n/a
Revenue
n/a
Ranking
n/a
PE Ratio
n/a
Stock Price
€0.54
Market Cap Chart
Since December 15, 2025, Vidac Pharma Holding's market cap has increased from 26.85M to 27.77M, an increase of 3.46%. That is a compound annual growth rate of 8.18%.
Market Cap History
| Date | Market Cap | % Change |
|---|---|---|
| May 22, 2026 | 29.74M | 7.46% |
| Dec 30, 2025 | 27.67M | 3.08% |
| Dec 15, 2025 | 26.85M | - |
Market Capitalization
Market capitalization, also called net worth, is the total value of all of a company's outstanding shares. It is calculated by multiplying the stock price by the number of shares outstanding.
Formula: Market Cap = Stock Price * Shares Outstanding
Full DefinitionRelated Stocks
| Company | Market Cap |
|---|---|
| Biotest GmbH & Co. KGaA | 1.48B |
| Darwin AG | 68.40M |
| 2invest AG | 45.84M |
| Biomark Diagnostics | 36.78M |
| Paion AG | 442.29K |
| co.don AG | 347.40K |
| bioXXmed AG | 222.93K |
| MagForce AG | 107.00K |