co.don AG (FRA:CNW)
0.0135
0.00 (0.00%)
Last updated: May 12, 2026, 9:55 AM CET
co.don AG Market Cap
co.don AG has a market cap or net worth of €360.77 thousand as of May 14, 2026. Its market cap has increased by 35.00% in one year.
Market Cap
360.77K
Enterprise Value
-6.13M
Revenue
6.24M
Ranking
n/a
PE Ratio
n/a
Stock Price
€0.01
Market Cap Chart
Since February 14, 2001, co.don AG's market cap has decreased from 68.20M to 360.77K, a decrease of -99.47%. That is a compound annual growth rate of -18.74%.
Market Cap History
| Date | Market Cap | % Change |
|---|---|---|
| May 12, 2026 | 360.77K | 22.73% |
| Dec 30, 2025 | 293.96K | 46.67% |
| Dec 27, 2024 | 200.43K | -26.47% |
| Dec 29, 2023 | 272.58K | -66.00% |
| Dec 30, 2022 | 801.70K | -97.63% |
| Dec 30, 2021 | 33.89M | -24.96% |
| Dec 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 28, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 29, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Market Capitalization
Market capitalization, also called net worth, is the total value of all of a company's outstanding shares. It is calculated by multiplying the stock price by the number of shares outstanding.
Formula: Market Cap = Stock Price * Shares Outstanding
Full DefinitionRelated Stocks
| Company | Market Cap |
|---|---|
| AdCapital AG | 487.96K |
| Paion AG | 456.56K |
| iQ International AG | 447.55K |
| Greiffenberger AG | 409.89K |
| Sociallite US AB | 385.12K |
| CCS Abwicklungs AG | 334.61K |
| creditshelf Aktiengesellschaft | 328.05K |
| Sino-German United AG | 288.00K |